Archidiecezja Poznanska
Kalendarz Wydarzen
Kwiecień 24, 2014 (17:00)
Otwarcie wystawy Jan Paweł II w słowie

Koncert chóru Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu pod...


Kwiecień 25, 2014 (18:30)
Triduum z okazji kanonizacji Jana Pawła II

Msza św. wraz z fragmentami enc. Dives in Misericordia oraz koronka do ...


Kwiecień 26, 2014 (18:30)
Triduum z okazji kanonizacji Jana Pawła II

Msza św. wraz z fragmentami enc. Dives in Misericordia oraz różaniec, w...


Kwiecień 27, 2014 (15:00)
Dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II

Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Grzegorza Balcerka. Dziękczynienie ...


Kwiecień 27, 2014 (17:00)
Triduum z okazji kanonizacji Jana Pawła II

Uroczysta Msza św. z udziałem Orkiestry Sił Powietrznych Kraju pod dyr....


Kwiecień 27, 2014 (18:00)
Koncert ku czci św. Jana Pawła II

Koncert Placido Domingo „Live in Poznań” – ku czci Ja...


Kwiecień 27, 2014 (21:00)
Apel dziękczynny za kanonizację

Dziękczynne Spotkanie Modlitewne pod Krzyżem Papieskim w obecności reli...


Kwiecień 28, 2014 (10:00)
Uroczystość św. Wojciecha

Święto patronalne Wydziału Teologicznego UAM. Z tej okazji 28 kwietnia ...


Maj 7, 2014 (19:00)
Spotkanie z Arturo Mari

W cieniu Świętego – spotkanie z Arturo Mari; wystawa znaczków poc...


yt.jpg

 

ewangelia dnia
Popatrzcie na moje
ręce i nogi: to Ja
jestem. Dotknijcie
się Mnie i
przekonajcie: duch
nie ma ciała ani
kości
mapa archidiecezji
Mapa archidiecezji
kalendarz
Marzec 2014 Kwiecień 2014 Maj 2014
  Ni Po Wt Śr Cz Pi So
Tydzień 14 1 2 3 4 5
Tydzień 15 6 7 8 9 10 11 12
Tydzień 16 13 14 15 16 17 18 19
Tydzień 17 20 21 22 23 24 25 26
Tydzień 18 27 28 29 30
dzisiaj
24 Kwietnia 2014
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Aleksander, Aleksy,
Egbert, Erwin,
Erwina, Fidelis,
Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir
Do końca roku zostało 252 dni.
logowanie

B

Bagrowo św. Katarzyny
Baranowo św. Józefa Oblubieńca NMP
Bielewo Matki Boskiej Pocieszenia
Biezdrowo Świętego Krzyża i św. Mikołaja

Biskupice NMP Nieustającej Pomocy
Błażejewo św. Jakuba Ap.
Błociszewo św. Michała Archanioła
Bnin św. Wojciecha
Bojanowo Pozn. Najświętszego Serca Jezusa
Bolechowo Najświętszego Serca Pana Jezusa
Bolewice Chrystusa Króla
Bonikowo św. Mikołaja
Borek Wlkp. Pocieszenia NMP
Borówiec Matki Bożej Królowej Rodzin
Boruja Kościelna św. Wojciecha
Boruszyn św. Andrzeja Ap.
Brenno św. Jadwigi
Brodnica św. Katarzyny
Brody Poznańskie św. Andrzeja Ap.
Bronikowo św. Franciszka z Asyżu
Bucz św. Barbary
Buk św. Stanisława Bpa
Bukowiec św. Marcina
Bukówiec Górny św. Marcina
Bytyń Niepokalanego Poczęcia NMP

C

Ceradz Kościelny św. Stanisława Bpa
Cerekwica Podwyższenia Krzyża Świętego
Cerekwica Stara św. Jakuba Większego Ap.
Chludowo Wszystkich Świętych
Chobienice św. Piotra w Okowach
Chocicza Miłosierdzia Bożego
Chojno n. Wartą Chrystusa Króla
Choryń św. Katarzyny Sieneńskiej
Chrzypsko Wielkie św. Wojciecha
Chwałkowo Kościelne św. Michała Archanioła
Chwałkowo. Świętej Trójcy
Cielcza św. Małgorzaty
Czacz św. Michała Archanioła
Czapury św. Augustyna
Czarnków Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana
Czarnków św. Marii Magdaleny
Czempiń św. Michała Archanioła
Czerlejno NMP Wniebowziętej
Czerwona Wieś św. Idziego
Czerwonak Niepokalanego Serca NMP

D

Dakowy Mokre św. Katarzyny P.M.
Dalewo św. Wojciecha
Dąbcze św. Katarzyny Dz. M.
Dębno Wniebowzięcia NMP
Długie Stare św. Marcina
Dłużyna św. Jakuba Większego Ap.
Dolsk św. Michała Archanioła
Domachowo św. Michała Archanioła
Dopiewo Nawiedzenia NMP
Drawsko Najświętszego Serca Pana Jezusa
Drobnin Najświętszego Serca Jezusa
Drzeczkowo NMP Wniebowziętej
Dubin św. Mikołaja Bpa
Duszniki Wlkp. św. Marcina

G

Gębice św. Andrzeja Boboli
Giecz Wniebowzięcia NMP
Głuchowo św. Katarzyny
Gogolewo Podwyższenia Krzyża Świetego
Golejewko Wszystkich Świętych
Gołanice św. Ap. Piotra i Pawła
Goniembice św. Mikołaja
Gostyń Błogosławionego Edmunda Bojanowskiego
Gostyń Ducha Świętego i Najświętszego Serca Pana Jezusa
Gostyń Najświętszej Maryi Panny Świętogórskiej
Gostyń św. Małgorzaty
Gościeszyn św. Stanisława Bpa
Góra k. Jarocina Wniebowzięcia NMP
Górka Duchowna Matki Boskiej Pocieszenia i św. Michała Arch.
Granowo św. Marcina
Grodzisk Wlkp. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Grodzisk Wlkp. św. Faustyny
Grodzisk Wlkp. św. Jadwigi
Grodziszczko św. Jana Chrzciciela
Gryżyna św. Barbary
Gulcz św. Apostołów Piotra i Pawła
Gułtowy św. Kazimierza

I

Iłówiec św. Andrzeja Ap.
Iwno NMP Szkaplerznej

J

Jabłonna Najświętszego Serca Pana Jezusa
Jaraczewo św. Marii Magdaleny
Jastrzębsko Stare Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej
Jaszkowo św. Barbary
Jerka św. Kazimierza
Jezierzyce Kościelne św. Michała Archanioła
Jeżewo Wszystkich Świętych
Jutrosin św. Elżbiety

K

Kaczkowo św. Marcina
Kamieniec Poznański św. Wawrzyńca
Kamionki bł. Matki Teresy z Kalkuty
Kamionna Narodzenia NMP
Kaszczor św. Wojciecha
Kaźmierz Narodzenia NMP
Kąkolewo Niepokalanego Serca NMP
Kąkolewo Wszystkich Świętych
Kębłowo św. Bartłomieja
Kicin św. Józefa
Kiszewo Najświętszego Serca Jezusa i św. Anny
Kleszczewo Wszystkich Świętych
Kobylnica Świętego Krzyża
Kolniczki Narodzenia NMP
Kołaczkowice Narodzenia NMP
Komorniki św. Andrzeja Ap.
Konary św. Michała Archanioła
Konarzewo św. Marcina
Konojad św. Andrzeja Apostoła
Kopanica NMP Wniebowziętej
Kostrzyn Błogosławionej Jolanty
Kostrzyn św. Ap. Piotra i Pawła
Koszuty św. Katarzyny i Najświętszego Serca Jezusowego
Kościan Ducha Świętego
Kościan NMP Wniebowziętej
Kościan św. Brata Alberta Chmielowskiego

Kościan św. Karola Boromeusza

Koziegłowy Matki Bożej Fatimskiej
Koziegłowy św. Brata Alberta
Kórnik Wszystkich Świętych
Krerowo św. Jana Chrzciciela
Krobia św. Mikołaja
Krosno Matki Boskiej Częstochowskiej
Kruszewo św. Wojciecha
Krzycko Małe NMP Śnieżnej
Krzywiń św. Mikołaja Bpa
Książ Wlkp. NMP Wniebowziętej i św. Mikołaja
Książ Wlkp. św. Antoniego Padewskiego
Kunowo św. Andrzeja Ap.
Kuślin Zmartwychwstania Pańskiego
Kwilcz św. Michała Archanioła

L

Lasocice Niepokalanego Poczęcia NMP
Leszno NMP Wniebowziętej
Leszno św. Antoniego
Leszno św. Jana Chrzciciela
Leszno św. Józefa
Leszno św. Kazimierza
Leszno św. Maksymiliana Marii Kolbego
Leszno św. Mikołaja
Leszno Świętego Krzyża
Lewice św. Mikołaja
Lubasz Narodzenia NMP
Lubiń Narodzenia NMP

Luboń bł. Jana Pawła II
Luboń św. Barbary
Luboń św. Jana Bosko
Luboń św. Maksymiliana Marii Kolbego
Lubosz Nawiedzenia NMP
Ludomy św. Jana Chrzciciela
Lusowo św. Jadwigi i św. Jakuba Ap.
Lusówko św. Rity
Lutom św. Andrzeja Ap. i NMP Wspomożenia Wiernych
Lwówek NMP Wniebowziętej, św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty

Ł

Łaszczyn św. Marcina
Łęki Wielkie św. Katarzyny i Niepokalanego Serca Maryi
Łężce św. Katarzyny
Łomnica św. Wawrzyńca
Łowyń Wniebowzięcia NMP
Łódź św. Jadwigi
Łukowo św. Michała Archanioła

M

Maniewo św. Mikołaja
Mączniki św. Wawrzyńca
Mądre św. Jadwigi Śląskiej
Mchy św. Marcina Bpa
Michorzewo Najświętszej Maryi Panny i Wszystkich Świętych
Miedzichowo św. Stanisława Bpa
Miejska Górka św. Mikołaja
Mieszków św. Wawrzyńca
Międzychód Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
Międzychód Niepokalanego Serca Maryi
Mochy św. Maksymiliana Kolbego
Modrze św. Idziego
Mosina św. Mikołaja
Mościejewo Matki Boskiej Częstochowskiej
Mórka NMP Wniebowziętej
Mórkowo Wszystkich Świętych
Murzynowo Kościelne św. Jana Chrzciciela

N

Niechłód Wszystkich Świętych
Niepart św. Ap. Piotra i Pawła
Niepruszewo św. Wawrzyńca
Nietrzanowo Wszystkich Świętych
Nojewo św. Andrzeja Boboli
Nosków Świętej Trójcy
Nowe Miasto n. Wartą Świętej Trójcy
Nowy Tomyśl Najświętszego Serca Pana Jezusa
Nowy Tomyśl NMP Nieustającej Pomocy

O

Objezierze św. Bartłomieja
Oborniki Miłosierdzia Bożego, (daw. Świętego Krzyża)
Oborniki NMP Wniebowziętej
Oborniki św. Józefa Oblubieńca NMP
Obra św. Jakuba Większego Ap.
Obrzycko św. Ap. Piotra i Pawła
Opalenica św. Józefa
Opalenica św. Mateusza
Oporowo NMP Niepokalanie Poczętej
Osieczna Świętej Trójcy
Ostroróg Wniebowzięcia NMP
Otorowo Wszystkich Świętych
Owińska św. Jana Chrzciciel

 

P

Pakosław św. Walentego i Macierzyństwa
Bożego Maryi Dziewicy

Panienka Najświętszego Imienia Jezus
Parzęczewo św. Michała Archanioła
Pawłowice NMP Śnieżnej
Pęckowo św. Ignacego Loyoli
Pępowo św. Jadwigi
Piaski Niepokalanego Serca Maryi
Piłka NMP Wniebowziętej
Plewiska św. Faustyny
Pniewy św. Jana Chrzciciela
Pniewy św. Wawrzyńca
Połajewo św. Michała Archanioła
Poniec Narodzenia NMP
Popówko św. Józefa Rzemieślnika
Potarzyca Podwyższenia Krzyża Świętego
Parafia Błogosławionej "Poznańskiej Piątki"
Poznań Bożego Ciała
Poznań Chrystusa Dobrego Pasterza
Poznań Chrystusa Króla
Poznań Chrystusa Najwyższego Kapłana
Poznań Chrystusa Odkupiciela
Poznań Chrystusa Sługi
Poznań Ducha Świętego
Poznań Imienia Maryi
Poznań Maryi Królowej
Poznań Matki Boskiej Bolesnej
Poznań Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej
Poznań Matki Boskiej Zwycięskiej
Poznań Matki Bożej Częstochowskiej
Poznań Matki Bożej Nieustającej Pomocy, św. Marii Magdaleny i św. Stanisława Biskupa - Fara
Poznań Matki Bożej Pocieszenia
Poznań Matki Bożej Różańcowej
Poznań Matki Odkupiciela
Poznań Miłosierdzia Bożego
Poznań Najświętszego Serca Jezusa
i św. Floriana

Poznań Najświętszego Zbawiciela
Poznań Najświętszej Bogarodzicy Maryi
Poznań Narodzenia Pańskiego
Poznań Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
Poznań Nawrócenia św. Pawła

Poznań NMP Matki Kościoła

Poznań NMP Niepokalanie Poczętej
Poznań NMP z La Salette
Poznań Objawienia Pańskiego
Poznań Ofiarowania Pańskiego
Poznań Opatrzności Bożej
Poznań Pierwszych Polskich Męczenników
Poznań Podwyższenia Krzyża Świętego
Poznań św. Andrzeja Apostoła
Poznań św. Andrzeja Boboli
Poznań św. Anny
Poznań św. Antoniego Padewskiego
Poznań św. Apostołów Piotra i Pawła
Poznań św. Cyryla i Metodego
Poznań św. Franciszka Serafickiego
Poznań św. Jadwigi Królowej Wawelskiej
Poznań św. Jadwigi Śląskiej
Poznań św. Jakuba Większego Ap.
Poznań św. Jana Ap. i Ewangelisty
Poznań św. Jana Bosko
Poznań św. Jana Jerozolimskiego za Murami
Poznań św. Jana Kantego
Poznań św. Jana Vianneya
Poznań św. Jerzego
Poznań św. Józefa
Poznań św. Karola Boromeusza
Poznań św. Łukasza
Poznań św. Marcina
Poznań św. Marka Ewangelisty
Poznań św. Mateusza Ap. i Ewangelisty
Poznań św. Michała Archanioła
Poznań św. Michała Archanioła i Wniebowzięcia NMP (Kiekrz)
Poznań św. Ojca Pio z Pietrelciny
Poznań św. Rocha
Poznań św. Stanisława Bpa i M.
Poznań św. Stanisława Kostki
Poznań św. Wawrzyńca
Poznań św. Wojciecha
Poznań Świętego Krzyża
Poznań Świętej Rodziny
Poznań Świętej Trójcy
Poznań Świętych Aniołów Stróżów
Poznań Wniebowstąpienia Pańskiego
Poznań Wniebowzięcia NMP
Poznań Wszystkich Świętych
Poznań Zmartwychwstania Pańskiego
Poznań Zwiastowania Pańskiego
Prochy św. Mikołaja
Przemęt św. Jana Chrzciciela
Przeźmierowo św. Antoniego Padewskiego
Psarskie NMP Wniebowziętej
Ptaszkowo św. Ap. Piotra i Pawła
Pudliszki Matki Boskiej Częstochowskiej
Puszczykowo Matki Boskiej Wniebowziętej
Puszczykowo św. Józefa Oblubieńca NMP

R

Racot św. Stanisława Kostki i św. Jerzego
Radlin św. Walentego
Radomicko św. Jana Chrzciciela
Rakoniewice św. Marcina i św. Stanisława Bpa
Rawicz Chrystusa Króla i Zwiastowania NMP
Rawicz św. Andrzeja Ap.
Rawicz św. Andrzeja Boboli
Rąbiń św. Ap. Piotra i Pawła
Robakowo św. Józefa Rzemieślnika
Rogalin św. Marcelina
Rogalinek św. Michała Archanioła i Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
Rokietnica Chrystusa Króla
Rosko św. Stanisława Bpa
Rostarzewo św. Józefa
Rożnowo św. Katarzyny
Ruchocice św. Urszuli
Rusko św. Wojciecha
Ryczywół św. Mikołaja
Rydzyna św. Stanisława Bpa

S

Sątopy św. Andrzeja Boboli
Sędziny Niepokalanego Serca NMP i św. Wojciecha
Siedlec św. Michała Archanioła
Siedlec św. Mikołaja
Siekierki Wielkie św. Jadwigi
Siekowo Niepokalanego Poczęcia NMP
Siemowo Podwyższenia Krzyża Świętego i św. Marii Magdaleny
Sieraków NMP Niepokalanie Poczętej
Silna św. Józefa
Skoraszewice św. Katarzyny
Skórzewo św. Marcina i św. Wincentego M.
Słopanowo św. Mikołaja
Słupia Wszystkich Świętych
Słupia Kapitulna św. Katarzyny
Smolice Najświętszego Serca Pana Jezusa
Sobiałkowo św. Jakuba Większego Ap.
Sobota Narodzenia NMP
Solec Nowy Matki Boskiej Częstochowskiej
Solec Wlkp. św. Katarzyny
Stare Bojanowo św. Bartłomieja
Stare Oborzyska NMP Pocieszenia i św. Mikołaja
Stary Białcz Wszystkich Świętych
Stary Gołębin Wniebowzięcia NMP
Stary Gostyń św. Marcina
Stęszew Świętej Trójcy
Stoki św. Wojciecha
Strykowo św. Maksymiliana Marii Kolbego
Strzelce Wielkie św. Marcina Bpa
Suchy Las Ścięcia św. Jana Chrzciciela (Chojnica-Morasko)

Sulęcinek Chrystusa Króla
Swarzędz Chrystusa Jedynego Zbawiciela
Swarzędz Matki Bożej Miłosierdzia
Swarzędz Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych
Swarzędz św. Józefa Rzemieślnika
Swarzędz św. Marcina
Szamotuły Matki Bożej Pocieszenia i św. Stanisława Bpa
Szamotuły Świętego Krzyża
Szelejewo Drugie Matki Bożej Pocieszenia
Szkaradowo św. Marcina Bpa

Ś

Śmigiel NMP Wniebowziętej
Śmigiel św. Stanisława Kostki
Śnieciska św. Marcina
Śrem Bł. Michała Kozala Bpa i M.
Śrem Ducha Świętego
Śrem Najświętszego Serca Jezusa
Śrem NMP Wniebowziętej
Środa Wlkp. Najświętszego Serca Jezusa
Środa Wlkp. Wniebowzięcia NMP
Środa Wlkp. św. Józefa
Świerczyna św. Łukasza Ewangelisty
Święciechowa św. Jakuba Większego Ap.

T

Tarnowo Podgórne Wszystkich Świętych
Tomice św. Barbary
Tuchorza Świętej Trójcy
Tulce Narodzenia NMP

U

Uzarzewo św. Michała Archanioła

W

Wąsowo Miłosierdzia Bożego
Wieleń n. Notecią Wniebowzięcia Matki Bożej i św. Michała
Wielichowo św. Marii Magdaleny
Wierzenica św. Mikołaja
Wieszczyczyn św. Rocha
Wilczyna św. Jadwigi
Wilkowice św. Marcina
Wilkowo Polskie św. Jadwigi
Wiry św. Floriana
Włoszakowice Świętej Trójcy
Włościejewki NMP Niepokalanie Poczętej
Wojnowice św. Brata Alberta Chmielowskiego
Wolsztyn NMP Niepokalanie Poczętej
Wolsztyn św. Józefa Opiekuna Kościoła Świętego
Wonieść św. Wawrzyńca
Wroniawy Miłosierdzia Bożego
Wronki św. Katarzyny
Wronki św. Urszuli Ledóchowskiej
Wyskoć św. Andrzeja Apostoła
Wytomyśl św. Michała Archanioła

Z

Zakrzewo NMP Królowej Korony Polskiej
Zakrzewo św. Klemensa
Zakrzewo Zbąszyńskie św. Kazimierza
Zalesie Wielkie Matki Boskiej Królowej Polski
Zalesie Wlkp. Najświętszego Serca Pana Jezusa
Zaniemyśl Niepokalanego Serca NMP
Zaniemyśl św. Wawrzyńca
Zbarzewo Narodzenia NMP
Zbąszyń Najśw. Maryi Panny Wniebowziętej
Zębowo Najświętszego Serca Jezusowego i Niepokalanego Serca Maryi
Zielęcin św. Klemensa P. M.
Zielona Wieś św. Floriana
Zimnowoda Świętej Trójcy
Złotniki św. Joanny Beretty-Molla

Ż

Żabno św. Jakuba Ap.
Żydowo św. Mikołaja
Żytowiecko św. Stanisława Bpa