Archidiecezja Poznanska
Kalendarz Wydarzen
Grudzień 13, 2017 (00:00 - 23:59)
Upamiętnienie ofiar stanu wojennego

Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański, Przewodniczący Kon...


Grudzień 16, 2017 (16:30)
Poświęcenie probostwa na os. Śmiałego

Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański, weźmie udział w po...


Grudzień 17, 2017 (10:00)
Kandydatura kleryków

Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Damiana Bryla połączona z obrzędem ...


Grudzień 17, 2017 (13:00)
Transmisja w TVP Polonia z Szamotuł

Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Zdzisława Fortuniaka transmitowana ...


Grudzień 18, 2017 (18:00)
Diakonat

Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Grzegorza Balcerka, połączona z udz...


Grudzień 25, 2017 (00:00 - 23:59)
Uroczystość Narodzenia Pańskiego

Msza św. - Pasterka - pod przewodnictwem Arcybiskupa Stanisława Gądecki...


Grudzień 27, 2017 (12:30)
99. rocznica Powstania Wielkopolskiego

Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Grzegorza Balcerka w intencji Ojczy...


Grudzień 31, 2017 (13:00)
Wprowadzenie relikwii św. Zelii i Ludwika Martin

Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Grzegorza Balcerka, połączona z wpr...


Styczeń 13, 2018 (10:00 - 14:00)
Misyjny Dzień Dziecka

W tym roku Kolędnicy Misyjni przyjdą z pomocą dzieciom w Syrii i w Liba...


 

ewangelia dnia
Skąd pochodził
chrzest Janowy: z
nieba czy od ludzi?
mapa archidiecezji
Mapa archidiecezji
kalendarz
Listopad 2017 Grudzień 2017 Styczeń 2018
  Ni Po Wt Śr Cz Pi So
Tydzień 48 1 2
Tydzień 49 3 4 5 6 7 8 9
Tydzień 50 10 11 12 13 14 15 16
Tydzień 51 17 18 19 20 21 22 23
Tydzień 52 24 25 26 27 28 29 30
Tydzień 53 31
dzisiaj
12 Grudnia 2017
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Adelajda,
Aleksander, Dagmara,
Paramon, Suliwoj
Do końca roku zostało 20 dni.
logowanie

Konferencje metodyczne

W II półroczu roku szkolnego 2016/2017 odbędą się spotkania Katechetów w dekanatach w następujących terminach:

Dekanat

Data

Godzina

Prowadzący

Miejsce spotkania

Poznań – Jeżyce

20.02.17

24.04.17

17.00

17.00

Maria Brzostowska

Poznań-Ławica, par. pw. Objawienia Pańskiego, ul. Miastkowska 128-132

Poznań – Łazarz

27.02.17

03.04.17

17.30

17.30

Paweł Maciejewski

Poznań, par. pw. Chrystusa Sługi

Poznań – Nowe Miasto

06.03.17

03.04.17

16.30

16.30

Maria Brzostowska

Poznań, par. pw. Chrystusa Odkupiciela, Trzemeszeńska 20

Poznań – Piątkowo

27.02.17

08.05.17

17.00

17.00

Hanna Sołtysiak

Poznań, par. pw. Matki Odkupiciela, os. Wł. Jagiełły 105

Poznań – Rataje

15.03.17

19.04.17

17.00

17.00

Paweł Maciejewski

Poznań, par. pw. Chrystusa Najwyższego Kapłana

Poznań – Winogrady

09.03.17

06.04.17

16.00

16.00

Paweł Maciejewski

Poznań, par. pw. Matki Bożej Pocieszenia

Poznań – Stare Miasto

27.02.17

13.03.17

16.30

16.30

Maria Brzostowska

Poznań, par. pw. św. Wojciecha w Poznaniu na Wzgórzu św. Wojciecha

Poznań-Starołęka

06.03.17

24.04.17

17.00

17.00

Hanna Sołtysiak

Poznań, par. pw. św. Antoniego, ul. św. Antoniego 50

Borecki

09.03.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Zimnowoda, par. pw. Świętej Trójcy

Bukowski

20.03.17

16.00

Hanna Sołtysiak

Opalenica, Gimnazjum, ul. Farna 5

Czarnkowski

04.04.17

17.00

Joanna Staniś-Rzepka

Czarnków, par. pw. JChNK

Czerwonacki

07.03.17

25.04.17

16.30

16.30

Maria Brzostowska

Szkoła Podstawowa im. St. Roweckiego „Grota” ul. Poznańska 1w Koziegłowach

Gostyński

23.03.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Gostyń, par. pw. św. Małgorzaty

Grodziski

13.03.17

16.00

Hanna Sołtysiak

Grodzisk Wlkp., par. pw. św. Jadwigi

Jutrosiński

28.03.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Leszno, Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych, ul. 1 Maja 1, bud. F, sala 307

Kostrzyński

27.02.17

17.00

Joanna Staniś-Rzepka

Kostrzyn, par. pw. bł. Jolanty

Kościański

29.03.17

16.30

Paweł Maciejewski

Kościan, par pw. św. Brata Alberta

Kórnicki

20.02.17

17.00

Joanna Staniś-Rzepka

Śnieciska, par. pw. św. Marcina

Krobski

20.04.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Krobia, par. pw. św. Mikołaja

Krzywiński

21.04.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Lubiń, Klasztor Ojców Benedyktynów

Leszczyński

28.03.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Leszno, Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych, ul. 1 Maja 1, bud. F, sala 307

Luboński

20.02.17

17.00

Hanna Sołtysiak

Puszczykowo, par. pw. MB Wniebowziętej, ul. Kościelna 1

Lwówecki

27.03.17

16.00

Hanna Sołtysiak

Nowy Tomyśl, par. pw. NSPJ, ul. Pl. Chopina 10 A

Międzychodzki

23.03.17

14.30

Paweł Maciejewski

Międzychód, par. pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

Nowomiejski

20.03.17

17.00

Joanna Staniś-Rzepka

Kolniczki, par. pw. Narodzenia NMP

Obornicki

05.04.17

16.30

Paweł Maciejewski

Oborniki, par. pw. Miłosierdzia Bożego

Pniewski

23.03.17

17.00

Paweł Maciejewski

Pniewy, klasztor Sióstr Urszulanek SJK

Przemęcki

30.03.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Zaborówiec, Arch. Dom Rekolekcyjny

Przeźmierowski

08.03.17

26.04.17

17.00

17.00

Paweł Maciejewski

Tarnowo Podgórne, par. pw. Wszystkich Świętych

Rawicki

16.03.17

16.30

Elżbieta Koronowska

Miejska Górka, Goruszki - Klasztor Franciszkanów

Rydzyński

28.03.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Leszno, Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych, ul. 1 Maja 1, bud. F, sala 307

Stęszewski

14.03.17

16.00

Maria Brzostowska

Stęszew, par. pw. Trójcy Świętej, ul. Kościelna 3

Swarzędzki

28.03.17

16.30

Maria Brzostowska

Swarzędz, par. pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela, os. Mielżyńskiego 1

Szamotulski

16.03.17

16.00

Paweł Maciejewski

Szamotuły - Kolegiata

Śmigielski

03.04.17

17.00

Joanna Staniś-Rzepka

Górka Duchowna, par. pw. MB Pocieszenia

Średzki

13.03.17

17.00

Joanna Staniś-Rzepka

Nietrzanowo, par. pw. Wszystkich Świętych

Śremski

10.04.17

17.00

Joanna Staniś-Rzepka

Śrem, par. pw. NSJ

Święciechowski

28.03.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Leszno, Zespół Szkół Rolniczo-Budowlanych, ul. 1 Maja 1, bud. F, sala 307

Wieleński

04.04.17

17.00

Joanna Staniś-Rzepka

Czarnków, par. pw. JChNK

Wolsztyński/Zbąszyński

30.03.17

17.00

Paweł Maciejewski

Wolsztyn, par. pw. NMP Niepokalanie Poczętej

Wroniecki

03.04.17

17.00

Hanna Sołtysiak

Wronki, par. pw. św. Katarzyny, ul. Sierakowska 5