Archidiecezja Poznanska
Kalendarz Wydarzen
Styczeń 21, 2018 (12:30)
Pawełki

Msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropol...


Styczeń 21, 2018 (13:00)
Transmisja w TVP Polonia z Sanktuarium Matki Bożej w Cudy Wielmożnej

Msza św. pod przewodnictwem o. prowincjała Jana Maciejowskiego OFM Conv...


Styczeń 21, 2018 (15:30)
Kolędowanie Chóru i Orkiestry Jordan

Jeżeli nie macie jeszcze planów na najbliższą niedzielę to zapraszamy W...


Styczeń 23, 2018 (10:00)
Spotkanie Plenarne Kongregacji Nauki Wiary

Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański. Przewodniczący Kon...


Styczeń 25, 2018 (19:00)
10. Debata Walentynkowa

Poznańscy studenci będą dyskutować wraz z ekspertami na temat kryzysów ...


Styczeń 27, 2018 (11:30)
Msza św. w intencji chrześcijan prześladowanych za wiarę w Korei Północnej

W sobotę 27 stycznia, o godz. 11:30, w Sanktuarium św. Józefa przy klas...


 

ewangelia dnia
I ustanowił
Dwunastu, aby Mu
towarzyszyli
mapa archidiecezji
Mapa archidiecezji
kalendarz
Grudzień 2017 Styczeń 2018 Luty 2018
  Ni Po Wt Śr Cz Pi So
Tydzień 1 1 2 3 4 5 6
Tydzień 2 7 8 9 10 11 12 13
Tydzień 3 14 15 16 17 18 19 20
Tydzień 4 21 22 23 24 25 26 27
Tydzień 5 28 29 30 31
dzisiaj
20 Stycznia 2018
Sobota
Imieniny obchodzą:
Dobiegniew, Fabian,
Sebastian
Do końca roku zostało 346 dni.
logowanie

Konferencje metodyczne - I semestr 2017-2018

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2017/2018 odbędą się konferencje w poszczególnych dekanatach w następujących terminach:

Dekanat

Data

Godzina

Prowadzący

Miejsce spotkania

Poznań – Jeżyce

18.09.17

27.11.17

17.00

17.00

Maria Brzostowska

Poznań-Ławica, par. pw. Objawienia Pańskiego, ul. Miastkowska 128-132

Poznań – Łazarz

25.09.17

13.11.17

17.30

17.30

Paweł Maciejewski

Poznań, par. pw. Świętego Krzyża (Górczyn)

Poznań – Nowe Miasto

25.09.17

13.11.17

16.30

16.30

Maria Brzostowska

Poznań, par. pw. Chrystusa Odkupiciela, Trzemeszeńska 20

Poznań – Piątkowo

18.09.17

06.11.17

17.00

17.00

Hanna Sołtysiak

Poznań, par. pw. Matki Odkupiciela, os. Wł. Jagiełły 105

Poznań – Rataje

27.09.17

08.11.17

17.00

17.00

Paweł Maciejewski

Poznań, par. pw. Chrystusa Najwyższego Kapłana

Poznań – Winogrady

28.09.17

09.11.17

16.30

16.30

Paweł Maciejewski

Poznań, par. pw. Matki Bożej Pocieszenia

Poznań – Stare Miasto

16.10.17

20.11.17

16.30

16.30

Maria Brzostowska

Poznań, par. św. Wojciecha, Wzgórze św. Wojciecha 1

Poznań-Starołęka

25.09.17

13.11.17

17.00

17.00

Hanna Sołtysiak

Poznań, par. pw. św. Antoniego, ul. św. Antoniego 50

Borecki

29.09.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Zimnowoda, par. pw. Świętej Trójcy

Bukowski

20.09.17

16.00

Hanna Sołtysiak

Opalenica, Gimnazjum, ul. Farna 5

Czarnkowski

24.11.17

17.00 Joanna Staniś-Rzepka

Czarnków, par. pw. JChNK

Czerwonacki

10.10.17

14.11.17

16.30

16.30

Maria Brzostowska

Koziegłowy, Szkoła Podstawowa, ul. Poznańska

Gostyński

05.10.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Gostyń, par. pw. św. Małgorzaty

Grodziski

16.10.17

16.00

Hanna Sołtysiak

Grodzisk Wlkp., par. pw. św. Jadigi

Jutrosiński

07.10.17

10.00

Elżbieta Koronowska

Golejewko, par. pw. Wszystkich Świętych

Kostrzyński

10.10.17

16.00

Joanna Staniś-Rzepka

Kostrzyn, par. pw. Bł. Jolanty

Kościański

25.10.17

16.30

Paweł Maciejewski

Kościan, par pw. św. Brata Alberta

Kórnicki

28.09.17

16.00

Joanna Staniś-Rzepka

Śnieciska

Krobski

26.10.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Krobia, par. pw. św. Mikołaja

Krzywiński

19.10.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Lubiń, Klasztor Ojców Benedyktynów

Leszczyński

30.09.17

10.00

Elżbieta Koronowska

Leszno, par. pw. św. Mikołaja w Lesznie

Luboński

02.10.17

17.00

Hanna Sołtysiak

Puszczykowo, par. pw. MB Wniebowziętej, ul. Kościelna 1

Lwówecki

09.10.17

16.00

Hanna Sołtysiak

Nowy Tomyśl, par. pw. NSPJ, Pl. Chopina 10 A

Międzychodzki

19.10.17

14.30

Paweł Maciejewski

Międzychód, par. pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

Nowomiejski

16.10.17

16.00

Joanna Staniś-Rzepka

Kolniczki

Obornicki

18.10.17

16.30

Paweł Maciejewski

Oborniki, par. pw. Miłosierdzia Bożego

Pniewski

19.10.17

17.00

Paweł Maciejewski

Pniewy, klasztor Sióstr Urszulanek SJK

Przemęcki

28.09.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Zaborówiec, Archidiecezjalny Dom Rekolekcyjny

Przeźmierowski

04.10.17

15.11.17

17.00

17.00

Paweł Maciejewski

Tarnowo Podgórne, par. pw. Wszystkich Świętych

Rawicki

12.10.17

16.30

Elżbieta Koronowska

Miejska Górka, Goruszki - Klasztor o. Franciszkanów

Rydzyński

21.10.17

10.00

Elżbieta Koronowska

Osieczna, par. pw. Świętej Trójcy

Stęszewski

21.09.17

16.00

Maria Brzostowska

Stęszew, par. pw. Trójcy Świętej, ul. Kościelna 3

Swarzędzki

26.09.17

16.30

Maria Brzostowska

Swarzędz, par. pw. Chrystusa Jedynego Zbawiciela, os. Mielżyńskiego 1 a

Szamotulski

05.10.17

16.30

Paweł Maciejewski

Szamotuły - Kolegiata

Śmigielski

22.09.17

16.00

Joanna Staniś-Rzepka

Radomicko

Średzki

29.09.17

16.00

Joanna Staniś-Rzepka

Nietrzanowo, par. pw. Wszystkich Świętych

Śremski

26.10.17

17.00

Joanna Staniś-Rzepka

Śrem, par. pw. Ducha Świętego

Święciechowski

27.10.17

16.00

Elżbieta Koronowska

Mórkowo, par. pw. Wszystkich Świętych

Wieleński

24.11.17

17.00 

Joanna Staniś-Rzepka

Czarnków, par. pw. JChNK  

Wolsztyński/Zbąszyński

26.10.17

17.00

Paweł Maciejewski

Wolsztyn, par. pw. NMP Niepokalanie Poczętej

Wroniecki

13.09.17

16.00

Hanna Sołtysiak

Chrzypsko Wielkie, par. pw. św. Wojciecha

  

·         Termin zostanie podany później